חטיבות שינובר גרופ

בכדי לעמוד בכל שאיפות ומטרות החברה, ראינו לנכון לחלק את כח העבודה שלנו באופן מדויק ויעיל, שיבטיח הצטיינות והעמקה שלנו בכל אחד מתחומי היעד שלנו וכמובן ביעד המרכזי

חטיבות המוקדים

חטיבת המוקדים החברה מחזיקה כיום בפריסה ארצית מוקדים, מעפולה בצפון ועד אשדוד שבדרום. במוקדים מועסקים מעל 600 עובדים, וזה לא הסוף – החברה מחזיקה במוקדים גם מחוץ לגבולות מדינת ישראל – בצרפת, בריטניה ובארה"ב ומעסיקה שם בין 300 ל- 400 עובדים.

חטיבות פיתוח טכנולוגי

כחברה אשר מעוניינת לשמר בידול אל מול כלל שוק המוקדים.
אנו מפתחים את היישומים שעליהם אנו עובדים בתוך החברה (IN HOUSE) על מנת לשמר את הידע והיכולת שמביאים אותנו לתוצאות גבוהות. עובדים.

חטיבת דאטא אנליטיקס

במהלך השנים ביצענו מעל למאה מיליון אינטרקציות שונות עם קהלים שונים בארץ ובעולם. במהלך שיחות אלו אנו לומדים היטב את קהל היעד ומאפיינו ושואבים זאת במהלך כל שיחה ובכל סיגמנט. מחלקה זו יכולה לשלוף את הלקוח המתאים או את קבוצת הלקוחות המתאימה באופן מיידי ומדויק, בכל זמן נתון.

חטיבת אינטגרציה למערכות

CRM ERP CALL CENTER BI – על מנת להיות בעליונות תמידית אנו שוקדים בכל העת לפתח יכולת התחברות עם אפליקציות ויישומים חיצוניים כמו קשר בין התוכנה לבין החייגן, פיתוח חייגנים חכמים – "פרדקטיב דיילר", וכן אינרטקציה למערכות שונות.

חטיבת מחקר ופיתוח זיהוי תהליכי עבודה

במהלך השנים למדנו להעריך על ידי המנהלים המוכשרים שלנו בחשיבות של ידע לאורך כל השנה על ההון האנושי שנמצא בחברה, לא רק על הפעולות שמבצע אלא על המאפיינים השונים, ונוקודות החוזקה של כל עובד, דרכן אפשר להביא אותו למצות את כישוריו. אנו מאמינים כי לכל עובד יש אישיות שצריכה לבוא לידו ביטוי בחברה ולהכיר אותה, בחלק המקצועי והאישי. לדוגמא עובדים עם כישרון מסוים בציור מקבלים במה ליכולת זו במסגרת העבודה. כמו כן הארגון דוחפת את העובדים להתפתח וללמוד מקצועות שונים ובעתיד ליישמם בתוך החברה.

חטיבת הדרכה והטמעה

את הניסיון שיש בחטיבה זו לא ניתן להעריכו לעולם, כיוון שמדובר באנשי הדרכה שראו אלפי עובדים במהלך השנים, זיהו עשרות בעיות ופתרו אינספור התנגדויות. החטיבה הזו היא גולת הכותרת של החברה כל עבוד חדש נדרש לעבור במהלך תקופת עבודתו הדרכות שונות על מנת לשפר את היכולות שלו, והחטיבה יוצרת קשר עם כל מחלקה בארגון ואחראית להטמיע את הדרך להצלחה.

חטיבת כריית מידע

בכדי לזהות שווקים חדשים ולהגיע ללקוחות חדשים החברה עושה בדיקות שוטפות ומחקרי שוק מעמיקם לצד זיהוי תהליכים באינטרנט וברשתות החברתיות ושואבת את המידע הנחוץ והמדויק ביותר ויודעת לנתחו בצורה הטובה ביותר.