פיתוחים טכנולוגים

יוסי שינובר (40), מנכ"ל קבוצת "שינובר גרופ" הינו אוטודידקט הלומד יומיום בשטח במשך כ-20 שנה את תחום מוקדי הטלפונים, יחד עם תפיסה שיווקית מדהימה וישימה, והאמונה כי כל אדם הוא הבוחר הטוב ביותר עבור עצמו, לוקח יוסי את תחום מוקדי הטלפונים לליגה משל עצמו.

נראה שסוד ההצלחה של "שינובר גרופ" טמון בהשקעה בהון האנושי, שאלו בעצם עובדי החברה,
לצד למידה ומעקב מתמיד אחר חידושים בעולמות הטכנולוגיה והתאמתם הספציפית ברמה המדויקת
ביותר לצרכי החברה, והטמעת תהליכים מהירה ואיכותית. 

אנחנו מקפידים על התחדשות תוך כדי תנועה, מבחינה טכנולוגית והתקדמות אישית של העובד בתוך מעגל ההיררכיה (התפקידים) המוצעים בחברה" אומר יוסי. "לדוגמא, אין אצלנו אף מנהל בחברה שהגיע מבחוץ, כולם צמחו ב"שינובר גרופ" זה נתון מדהים לא? משאלה של ממש לכל עובד בכל חברה בעולם, וזה אצלנו כלל ברזל! כך אנחנו נותנים לעובדים את הרצון להיות הטובים ביותר, מראים להם שתמיד יש לאן להתקדם גם אם אתמול התחלת, וגם אם הגעת למקום בו אתה חושב שאתה כבר בטופ שלך

יוסי ממשיך ואומר

"הדרך שלנו לעשות את זה עוברת דרך פיתוח היכולת האישית של העובדים – כלכלית ומקצועית כמובן, וסקרנות מתמדת כלפי הטכנולוגיות בעולם שבחוץ, כך שתמיד אנחנו לומדים, ונותנים אפשרות להתמקצע על כלים חדשים, ופתוחים לרעיונות המגיעים מאנשי השטח. אני בעצמי אוטודידקט, ומאמין גם כן באנשים המדברים מתוך נסיון. במקרה ואנחנו מוצאים בטכנולוגיה מסוימת ערך, אנחנו נשקיע בה בהתאם, ובאופן אוטומטי נולדים אצלנו תפקידים חדשים ומעניינים כל הזמן"

ממש כמו שיוסי אומר – בימים אלו עוברים מספר מוקדים הטמעה של מערכות חדשניות, ברמה הגבוהה ביותר: "לאחר פיילוט מוצלח של חייגנים חכמים בסניפי בר כוכבא ובית (שינובר) וזאת על מנת לייעל את עבודת המוקד האנושי. את הפיתוח עשינו בשיתוף עם חברת "דסקפורס" ו – APT ויצרנו בעצם אינטגרציה מלאה למונח שנקרא "פרודורטיב דיילר" – כלומר, אין מצב כזה של שיחות שלא נענו בתוך המוקד, המערכת מאתרת אך ורק את האנשים הזמינים ומציעה אותם לשיחה, זה חסכון מדהים של זמן, יעילות, וחס וחלילה שחיקה של עובד. זה החזון בעיניי, זו השאיפה, ואין מאושר ממני שזה קורה ומוכח בשטח – בייחוד שלא קנינו את המערכת אלא היינו שותפים בפיתוחה, וזה באמת המקום להודות גם לחטיבות השונות בחברה שמוכיחות כי ההשקעה בהן משתלמת ומקדמת את כולם."